Zajišťujeme profesionální produkční služby nejvyšší úrovně.


Služby

Koncerty

Letos proběhl již 24. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov. Přivítali jsme stovky prvotřídních umělců, mezi které patřil například Plácido Domingo, Jonas Kaufmann, Renée Fleming, José Cura či Ramón Vargas. Hostili jsme tisíce spokojených diváků z tuzemska i zahraničí, mezi které tradičně patří politická reprezentace, členové diplomatického sboru, významné osobnosti hospodářské a kulturní sféry. Zkušenosti tak máme s komorními koncerty, velkými show pro několikatisícové publikum i s multižánrovými představeními spojenými s gastronomickými zážitky a dalšími doprovodnými službami.

PoptávkaGalerie

Kongresy

Profesionálně a na špičkové úrovni dokážeme zajistit mezinárodní konference, velké kongresy či workshopy, a to kdekoliv v České republice. Disponujeme potřebnými dlouholetými zkušenostmi a technickými i gastronomickými kapacitami pro splnění nároků na bezchybnou organizaci mezinárodně významných i komornějších akcí.

PoptávkaGalerie

Firemní akce

Firemní setkání, mezi která patří například významná výročí dané společnosti, večírky a teambuilding, potřebují profesionální přístup, a tím společnost Auviex za více než dvě desetiletí praktických zkušeností plně disponuje. Na základě požadavku klienta připravíme akci na klíč od návrhu až po realizaci.

PoptávkaGalerie

Plesy

Ples v důstojném a reprezentativním prostředí Zámecké jízdárny českokrumlovského zámku patří k neobyčejným zážitkům, neboť vše podtrhuje noblesa aristokratického prostředí a prvotřídní servis. Vysokou úroveň organizace plesu včetně atraktivního doprovodného programu umíme zajistit kdekoliv v České republice.

PoptávkaGalerie

Svatby

Připravíme pro Vás komplexní návrh celodenní svatební hostiny včetně variant pro vegetariány a milovníky zahradních slavností. Zajistíme vyhovující prostor pro průběh tak významné události, jakou je Váš svatební den. Pomůžeme Vám s výběrem slavnostního menu, navrhneme a vyrobíme vhodné dekorace, vše pak připravíme s osobním přístupem a profesionální kvalitou. Naše svatební koordinátorka Vám bude k dispozici po celou dobu příprav i ve svatební den.

PoptávkaGalerie

Realizované akce

ÚSPĚŠNĚ JSME REALIZOVALI
ŘADU SPOLEČENSKÝCH AKCÍ

zobrazit reference


Náš tým

Jan Vorlíček

vedoucí produkce

Produkcí se zabývám od skončení studií. První zkušenosti jsem získával ještě za dob minulých v Paláci kultury, později jsem je rozvíjel v reklamní a divadelní agentuře. Ve společnosti Auviex pracuji od roku 2007. Na produkci mě zajímá a baví především její rozmanitost. Přestože každá práce má určitý stereotyp, právě v produkci je ho velmi málo, vlastně i ty stereotypy se stále mění. A co je na práci produkčního nejkrásnější? Když skončí koncert a diváci tleskají. To pak mám pocit, že má práce přispěla k dobrému pocitu a spokojenosti jiných lidí, a je tedy úspěšná a smysluplná.

Foto: Jan Vorlíček

Martina Šmikmátorová

produkční

Pro společnost Auviex pracuji od ledna 2009, od roku 2010 studuji dálkově Vysokou školu hotelovou v Praze. Vzhledem k tomu, že jsem od přírody perfekcionalistka, dbám na stoprocentní přípravu každé akce, kterou náš tým poté s maximálním úsilím realizuje. Provázíme naše klienty významnými dny v jejich životě, ať už je to u snoubenců jejich svatební den či u studentů maturitní ples. Tyto okamžiky by měly být v jejich mysli zapamatovatelné a mým cílem je, aby tomu tak vždy bylo. Má práce rozhodně není stereotypní, zadání od klienta je vždy jiné. Mým mottem je latinské carpe diem. Ve volném čase ráda chodím do divadla, cestuji a sportuji.

Foto: Martina Šmikmátorová

Petra Hlaváčková

produkční

Pro společnost Auviex pracuji od listopadu 2013. Zároveň od roku 2011 studuji na Pedagogické fakultě JČU v Českých Budějovicích obor český jazyk a společenské vědy. Má práce je založena na komunikaci s lidmi a plnění jejich přání a požadavků. Každý člověk je osobnost, a proto se tato práce nikdy nemůže stát stereotypem. Především mě baví organizace a koordinace svateb, je to vždy příjemná a pozitivní práce. Jsem od přírody optimista a razím heslo: smích léčí. Jsem tak trochu šašek a snažím se v kanceláři udržovat pozitivní náladu. Mám ráda swing, jazz, tanec a celkově kulturu první republiky.

Foto: Petra Hlaváčková

Poptávka

POPTÁVKA